Beszerzési asszisztens

  • Cég neve

    SPAR Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 1990 óta van jelen a magyar kiskereskedelmi piacon. Jelenleg országosan több mint 600 SPAR egység üzemel több áruháztípusban. A SPAR Csoport több mint 14 500 dolgozójával Magyarország egyik legnagyobb munkaadója. Sikerének kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

SPAR karrier. Jó döntés.

Feladatok:

    • Kapcsolattartás a beszerzőkkel, értékesítőkkel, raktárakkal
    • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a nemzetközi beszerzéssel
    • Szállítói ajánlatok bekérése, feldolgozása
    • Árugazdálkodási rendszerünk kezelése
    • Szortimentet érintő változások rendszerben történő rögzítése
    • Áruterület teljesítményét leíró kimutatások készítése
    • Beszállítói szerződések megírása
    • Adatszolgáltatások elkészítése
    • Számlaeltérések kezelése, kérdés esetén szállítóval egyeztetés
    • Érzékszervi bírálatok előkészítése
    • Reklamációk kezelése, megválaszolása
    • Ünnepi időszak tervezésében és előkészületében aktív részvétel
    • Rendelések leadása árugazdálkodási rendszeren keresztül

Amit elvárunk:

    • Felhasználó szintű Excel ismeretet, magabiztos adatbázis kezelési képességet
    • Pontos, precíz munkavégzést és komplex látásmódot
    • Jó kommunikációs és szervezőkészséget

Előnyt jelent:

    • Felsőfokú végzettség
    • Angol vagy német középszintű nyelvtudás
    • Beszerzésben vagy logisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

    • 13. havi juttatást
    • SPAR dolgozói kedvezmény, a belépéstől kezdődően 15% - az aktuális szabályzat szerint, havi 120.000 Ft vásárlási keretösszegig
    • Egyéb vásárlási kedvezményeket partnereinknél
    • Egészségbiztosítási csomagot
    • Hűségprogram keretén belül SZÉP kártya juttatást
    • Ingyenes céges buszjáratot Budapest, Tata és Tatabánya térségéből. Céges buszjárat által nem érintett településeken gépjármű üzemanyagtérítést br. 40 Ft/km.
    • Magas minőségű vállalati laptopot és mobiltelefont korlátlan mobilinternethasználattal
    • Home office lehetőséget
    • Kihívásokkal teli, változatos munkakört
    • Szakmai támogatást, képzési, nemzetközi fejlődési lehetőséget
    • Nyelvtanulási lehetőséget
    • Mentorprogramot, ami segíti a betanulásod

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés