Beszerzési asszisztens

  • Cég neve

    ALU-REDŐNY Kft

  • Munkavégzés helye

    2146 Mogyoród, Víztorony utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  •  Beszerző munkájának magas szintű támogatása
  •  Beszerzési/vevői rendelések pontos és időben történő kezelésének támogatása
  • Szolgáltatókkal és partnerekkel való kapcsolattartás, együttműködés
  • Nemzetközi fuvarok szervezése
  •  Beszerzéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Önállóság, precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  •  Minimum 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezést is várjuk
  •  Német/angol nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban egyaránt, további nyelv ismerete előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), elsősorban Excel

Előnyt jelent

  •  Középfokú gazdasági, vagy műszaki végzettség (felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok előnyt jelentenek)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli, hosszútávú munkalehetőség
  • Jó csapatmunka
  • Jó munkakörülmények
  • Bérezés tapasztalattól függően (bér, cafetéria, munkába járási költségtérítés, meleg ebéd)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Alu-Redőny Kft. 1995 óta van jelen van a magas minőséget képviselő árnyékolástechnikai termékek piacán. Keressük azt a beszerző asszisztens kollégát, aki lelkes tagja lenne csapatunknak, és munkájával hozzájárulna cégünk további fejlődéséhez, megrendelőink elégedettségéhez.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát "Jelentkezem" gombra kattintva.