Beszerzési adminisztrátor

  • Cég neve

    Városliget Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1068 Budapest, Dózsa György út 84.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szerződéses nyilvántartás vezetése, napi szintű nyomon követése, frissítése;
  • Levelek, szerződések, teljesítés igazolások iktatása;
  • Megrendelések, teljesítés igazolások elkészítése;
  • Szerződések közzétételre előkészítése, anonimizálása;
  • Adatszolgáltatásokban való közreműködés;
  • Közbeszerzési ellenjegyzésre beérkező szerződések nyilvántartása;
  • Közbeszerzési eljárás dosszié iratanyagainak ellenőrzése lista alapján, hiányzó anyagok beszerzése, feltöltése, lefűzése;
  • Egyéb felmerülő irodai munkák (szkennelés, nyomtatás, egyéb adminisztráció).

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz, felelősségteljes, önállómunkavégzés
  • monotonitás-tűrés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó-készség
  • proaktivitás

Előnyt jelent

  • beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős állás
  • versenyképes bérezés, cafeteria
  • azonnali munkakezdés lehetősége
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú, támogató csapat
  • emberközpontú, célorientált vezetés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Liget Budapest Projekt jelenleg Európa legnagyobb kulturális tartalmú városfejlesztési projektje, melynek köszönhetően a Millennium óta nem látott léptékű kulturális és tájépítészeti beruházásokkal gazdagodott az ország, a Magyar Zene Háza és a Néprajzi Múzeum mára hazánk világszerte látható nevezetességeivé váltak. A projekt első 10 éve során elkészült fejlesztések eredményeként a Városliget ismét régi fényében ragyog, Budapest elsőszámú családi élményparkjává vált, a legkisebbektől a legidősebbekig, a kultúrakedvelőktől a természetbarátokig minden idelátogatónak a korábbiaknál sokkal többet és jobbat nyújtva. Visszaigazolja mindezt, hogy az eddig átadott elemek elképesztő népszerűségnek örvendenek, látogatottságuk 2024-ra már átlépte  a 7,5 millió főt.