Beszámoló / Áru összekészítő

  • Cég neve

    Lipóti Sütőipari Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Búzavirág utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A munkavállaló a legyártott sütőipari termékeket a boltoknak külön-külön leszámolja, és előkészíti a tehergépkocsi szállítónak.
Jelentkezz, ha látod Magadban a kihívást!

Elvárások

Legfőbb elvárásunk az odafigyelés, pontos számolás, csapatmunka, terhelhetőség, jó fizikum!

Amit kínálunk

Hosszútávú munkalehetőség
Családias légkör

Céginformáció

A Lipóti Sütőipari Kft. (tatabányai üzem) munkatársakat keres beszámolói munkakörre! Legyél te is egy lendületes csapat tagja!
Délutáni kezdéssel, éjszakára áthúzódó műszakra, azonnali kezdéssel. Kiemelkedő juttatások keretében!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.