SMR AUTOMOTIVE MIRROR TECHNOLOGY logo

Beszállítói minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    SMR AUTOMOTIVE MIRROR TECHNOLOGY

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A Motherson Group a világ 21 legnagyobb és leggyorsabb ütemben növekvő járműipari beszállítóinak egyike, amely rendszerszintű megoldásokat biztosít partnereinek, valamint számos további iparágat szolgál ki, úgy, mint vasúti járművek, űripar, gyógyipar, IT és logisztika területén, több mint 135,000 munkavállalójával 41 országban világszerte. A Samvardhana Motherson Reflectec (SMR) a cégcsoport vizuális rendszergyártó specialistája. Európában, Észak-Amerikában, Dél-Amerikában, Ázsiában és Ausztráliában a világ legjelentősebb autógyártó vállalatai számára kínálunk  visszapillantó tükör rendszer megoldásokat az összes jármű- és árkategóriában, valamint nagy teljesítményű kamerarendszereket szállítunk autóipari felhasználásra. Gyors ütemű növekedésünknek köszönhetően mindig keressük a tehetséges új kollégákat, hogy a csapatunk részei legyenek.

Feladatok

  • Beszállított alkatrészek minőségfelügyelete, lekövetése belső probléma vagy vevői reklamáció esetén
  • Nem megfelelő tételek zárolása, reklamáció indítása a beszállítók irányába
  • Beszállítói teljesítmények értékelése
  • Válogató/ utómunka cégek koordinálása
  • Folyamatoptimalizálás és problémamegoldás
  • Utazás a beszállítókhoz, illetve a beszállítói meetingeken való részvétel
  • Társosztályokkal, gyártással való szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes ANGOL nyelvtudás a napi munkavégzéshez
  • Reklamációs folyamatok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Határozott, proaktív fellépés
  • Jó kommunikációs és szervező készség

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Szakmai önéletrajz elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.