ESZTERGOMI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL logo

Beruházási ügyintéző

  • Cég neve

    ESZTERGOMI KÖZÖS ÖNKORMÁNYZATI HIVATAL

  • Munkavégzés helye

    2500 Esztergom

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az önkormányzati beruházásokat koordinálja, azok
műszaki előkészítésében részt vesz.
- A beruházás megvalósításához szükséges beszerzési eljárásokat előkészíti, lebonyolítja.
- Előterjesztéseket készít a számára kijelölt témakörökben.
- Együttműködik az engedélyező hatóságokkal.
- Kiszolgálja adattal a projekt során az együttműködéses jogviszonyban álló közreműködő
szervezeteket.
- Kapcsolatot tart az önkormányzattal szerződéses viszonyba álló gazdasági szereplőkkel.
- A feladatkörébe tartozó projektek heti kooperációs értekezletein részt vesz.
- A feladatul, számára kijelölt projektek projektmenedzseri feladatainak elvégzése.
- Részt vesz a közbeszerzési eljárások előkészítésében, elősegíti annak sikeres végrehajtását.
- Elkészíti a statisztikai jelentéseket, az ügykörét érintő beszámolókat.

Elvárások

Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Vagyonnyilatkozat-tételi eljárás lefolytatása
- Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
- Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
Egyéb pályázati feltétel meghatározása:
- Felsőfokú, középfok, általános műszaki (mérnöki) képzés, tovább nem bontható, Műszaki, építész, közgazdasági, település-fejlesztési, vidékfejlesztési, gazdaságtudományi
Hat hónap próbaidő vállalása.

Előnyt jelent

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Igen

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem.
Cafetéria.
Ruházati költségtérítés.
Utazási költségtérítés.

A " Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja:
- Fényképes önéletrajz (87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1.sz. melléklete alapján
- Három hónapnál nem régebbi, speciális hatósági erkölcsi bizonyítvány
- Az iskolai végzettséget, szakképzettséget, képesítést igazoló okiratok másolatai.