Beruházási szakértő – épületgépész

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, XIII. kerület, Madarász Viktor utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Feladataid lesznek:

  • Irodaépületek, bankfiókok beruházási munkáinak műszaki és gazdasági előkészítése, koordinálása, társterületek adatszolgáltatásainak ellenőrzése
  • Partnerek által készített műszaki dokumentációk, szakvélemények, tervdokumentációk szakmai ellenőrzése, bírálata
  • A bank építési, beruházási tevékenységéhez tartozó szakági tervezési segédletek folyamatos aktualizálása
  • A tervezés, engedélyeztetés, kivitelezés minőségi, szerződésszerű, határidőre történő megvalósítása
  • Közreműködés a szükséges beszerzési eljárásokban
  • Kapcsolattartás a lebonyolítókkal és műszaki ellenőrökkel, kooperációs emlékeztetők szakági feladatainak végrehajtása
  • Rendszeres előrehaladási és pénzügyi jelentési kötelezettség
  • Projekthez kapcsolódó dokumentálás, adminisztráció a bank beruházási szabályzata szerint
  • Szerződésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Projektek épületgépész szakértőként való támogatása, a kivitelezési munkák helyszíni ellenőrzése, tervdokumentáció szerinti megvalósulás felügyelete
  • Általános projekt utóellenőrzési és garanciális feladatok ellátása
  • Szakmai és banki képzéseken való részvétel, szakmai ismeretek naprakész tartása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú épületgépész mérnöki végzettség,
  • Hasonló pozícióban szerzett gyakorlat,
  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) magabiztos felhasználói szintű ismerete,
  • Csapatmunkában vagy önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány,

Előnyt jelent:

  • Nagy projektek irányításában szerzett kivitelezési tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat, változatos feladatokat
  • Béren kívüli kiemelkedő juttatási csomagot
  • Támogató, dinamikus csapatmunkát és jó munkahelyi légkört
  • Stabil munkalehetőséget
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület, Madarász Viktor utca (M12)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Műszaki előkészítő