Beruházási projektbeszerző

  • Cég neve

    Budapest Airport Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest, BUD Nemzetközi repülőtér 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elsősorban beruházásokhoz, felújításokhoz, karbantartásokhoz kapcsolódó feladatok (beleértve árajánlatok összehasonlítása, tárgyalások, elektronikus licitek, szerződéskötések) kezelése
  • Támogatás és együttműködés a keresztfunkcionális részlegekkel
  • A repülőtér működéséhez közvetlenül kapcsolódó és szükséges anyagok illetve szolgáltatások pályáztatása
  • Költségmegtakarítási lehetőségek azonosítása és realizálása
  • Projekt előrehaladási jelentés készítése a folyamatban lévő projektekről, részvétel az éves beszerzési terv készítésében és megvalósításában
  • A rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelésében
  • Aktív használata a BUD e-beszerzési és SAP rendszerének

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség - műszaki/gazdasági szaktudás előny
  • Minimum 3 éves releváns beszerzési tapasztalat; beruházási és/vagy project management tapasztalat előny
  • End-to-end beszerzési folyamat magabiztos kezelése
  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (az előszűrő telefonos beszélgetés része lesz egy rövid angol nyelvű beszélgetés)
  • Kimagasló szervezési és problémamegoldó készség
  • Stratégiai gondolkodásmód és elemzőkészség
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Műszaki affinitás
  • Nagyfokú önállóság és rugalmasság
  • Ingatlan- és létesítménygazdálkodási és/vagy az építőipari kategóriák ismerete, részvétel nagy értékű ingatlanfejlesztési projektek lebonyolításában előny
  • SAP Ariba rendszer ismerete előny

Amit kínálunk

  • Éves bónusz
  • Karácsonyi jutalom
  • Heti 2 nap Home office lehetőség (laptopot és céges telefont biztosítunk)
  • Munkába járási támogatás (bérlet vagy Budapesten kívüli munkába járás költségtérítése)
  • Karrierlehetőség
  • Szakmai képzések, részvételi lehetőség konferenciákon
  • Ingyenes gépjármű parkolási lehetőség a munkavégzésedhez
  • Átfogó onboarding program a betanulásodhoz
  • Számos csapatépítő program
  • Változatos céges programok (runway run, grill party, majális, karácsonyi buli, sportesemények stb.)
  • Ingyenes Budapest Park jegyek (küzdőtérre és a saját party terminálunkba is)
  • Egyedi munkakörnyezetben dolgozhatsz, az egyes futópályára néző kilátással

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex projektek beszerzéséért felelni? A Budapest Airport beszerzési osztályán most lehetőséged van rá, hogy a tervezéstől az átadásig vezesd a teljes beszerzési folyamatot, menedzseld a rád bízott beruházási, felújítási, üzemeltetési és karbantartási projekteket. Munkádat egy remek csapat tagjaként modern eszközök és rendszerek használatával végezheted Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterén.

A Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a 18. kerület és Vecsés mentén húzódik. Könnyen elérhetőek vagyunk a 200E busszal Kőbánya-Kispestről, Ferihegy vasútállomás pedig itt áll közvetlenül mellettünk (a Nyugati pályaudvarról és Zuglóból is negyedóránként közlekednek vonatok). Autóval a gyorsforgalmi úton vagy az M0-áson keresztül lehet megközelíteni minket, és a parkolás miatt sem kell aggódnod!

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel – a fizetési igény és a pozíció megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport – Magasan a legjobb