E.on Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. logo

Beruházási gyakornok (Győr)

  • Cég neve

    E.on Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 300 Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

E.ON Észak-dunántúli Áramhálózati Zrt. | Határozott idejű | Részmunkaidős

Legyél Te is gyakornok az E.ON-nál!

Milyen feladatokkal találkozhatsz a munkád során?

  • A beruházási szakterületi kollégák támogatása, ezen belül:
  • Beruházási munkák adatszolgáltatási igényeinek kiszolgálása, adatrögzítések
  • Részvétel térítés mentes hálózat átadások ügyintézésében
  • Részvétel a rendszeres vezetői jelentések összeállításában
  • Beruházás tervezéshez szükséges adatok begyűjtése és rögzítése a társszervezetektől
  • Beruházási elektronikus rendszer alapadatainak kezelése, munkák rögzítése a nyilvántartó rendszerbe, adatok naprakészen tartása
  • Anyagrendelési táblázatok összeállítása, anyagmonitoring-nyomkövetés
  • Egyéb ad-hoc adatrögzítés, táblázatkezelés

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Felsőfokú tanulmányokat folytatsz pénzügyi/műszaki területen
  • Min. heti 20-25 órát tudnál dolgozni egy héten, legalább 1 évig rugalmasan igazodva a tanulmányaidhoz (pl.: vizsgaidőszak)
  • Magabiztos MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Nyitott vagy különböző vállalati információs rendszerek működésének elsajátítására
  • Proaktív és kreatív személyiség vagy
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel

Mit kínálunk Neked a munkádért?

  • Munkabér: br. 2000-2300 Ft/óra
  • Kiváló lehetőség egy multinacionális cégnél komplex szakmai fejlődésre, tapasztalatszerzésre
  • Szakmai mentor
  • Üzletközeliség, rálátás az energiaszektor és az E.ON aktuális témáira
  • Rugalmas munkaidő, akár home office lehetőséggel
  • Széleskörű kapcsolati háló építése
  • Inspiráló, nyitott csapat
  • Karrierlehetőségek

Munkavégzés helye: Győr

Pozíció azonosító: 225931

Kapcsolat

El tudod képzelni magad a fenti pozícióban? Várjuk pályázatodat, alakítsuk együtt a jövő energiavilágát! Látogass el karrieroldalunkra is, ahol hasznos információkat találsz a kiválasztási folyamatunkkal kapcsolatban.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment
  • Pénzügy, Könyvelés

Együtt alakítjuk a jövő energiavilágát!

Az új E.ON vállalatcsoport az európai energiahálózatok és az energiával kapcsolatos infrastruktúra egyik legerősebb üzemeltetője, és korszerű ügyfélmegoldások szolgáltatója több mint 50 millió ügyfél számára. Összesen több mint 75 000 munkatársunk van 15 országban. Így ideális helyzetből segíthetjük elő az európai energiafordulatot. Két fenntartható növekedési területre összpontosítva, és az innogy felvásárlásával az E.ON teljes mértékben elkötelezi magát az energiavilág alapvető átalakulása mellett. Európa egyik legnagyobb energetikai szolgáltatójaként aktívan vezetjük az energiafordulatot Magyarországon és Európában. A két vállalat szakértelmének egyesítése az E.ON-t úttörővé teszi az új és innovatív energiamegoldások kidolgozásában, és lehetővé teszi, hogy az energiaszektor legtehetségesebb munkatársai dolgozzanak nálunk.