Beruházási gépész projektmérnök

  • Cég neve

    A-Credit 2000 Kft.

  • Munkavégzés helye

    Tiszapüspöki

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatban lévő, Biomassza kazán projektünk gépészeti munkáinak előkészítése, tervezése.
  • Műszaki projektek lehetséges műszaki alternatívák értékelése, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása, szakmai támogatása.
  • Műszaki projektek gépészeti munkáinak előkészítése, tervezése, és a kivitelezésének koordinálása, ellenőrzése és dokumentálása.

Elvárások

  • Gépészmérnök diploma.
  • Minimum 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat kivitelezés területen.
  • Középfokú angol nyelvismeret.
  • Magas szintű MS Office ismeretek.
  • Felelősségteljes, pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség.
  • Kreativitás, jó probléma- és feladatmegoldó képesség, elhivatottság.

Amit kínálunk

  • Folyamatos és változatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.
  • Szakmai munkáddal a Beruházási Projekt csoport tevékenységét támogathatod egy lendületes és jó hangulatú csapat tagjaként.
  • Versenyképes jövedelmet és kompenzációs csomagot biztosítunk.

Céginformáció

Európa egyik vezető, modern, biztos hátterű izocukor-gyára, 200 millió EUR éves árbevétellel, mely több mint 25 országban folytat üzleti tevékenységet, a legmagasabb színvonalat biztosítva a keményítő és keményítő származék gyártása területén, az alábbi pozícióba keresi új munkatársát:

Munkavégzés helye: Tiszapüspöki

  • Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el részemre a szakmai önéletrajzát!