Berendezés üzemeltető

  • Cég neve

    DIGI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Gödöllő, Salgótarján, Sárvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

munkájára igényes munkatársat keres

pozícióba

FELADATOK

  • Gerinchálózati és Acceshálózati vezetékes távközlési berendezésekkel kapcsolatos L1 szintű üzemeltetési tevékenységek, többek között telepítés, hibaelhárítás, kiváltások
  • Tervezett és rendkívüli hibaelhárítás
  • Készenléti, ügyeleti tevékenység biztosítása
  • A tevékenységgel kapcsolatos adatbázisok, nyilvántartások naprakészen tartása
  • Együttműködés a társterületekkel

ELVÁRÁSOK

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Kisgépkezelői (aggregátori) vizsga, vagy hajlandóság/képesség a megszerzésére
  • Önállóan képesnek kell lennie a Vállalat által használt technológia eszközeinek kezelésére (a megfelelő betanítást/oktatást követően)

ELŐNY

  • Legalább 1 éves gyakorlat vezetékes hálózati berendezések telepítésében és/vagy üzemeltetésében
  • Szakirányú végzettség (távközlési, ipari elektronika, informatika)
  • Angol írásbeli nyelvtudás (angol műszaki dokumentációk értelmezése)

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű vállalat
  • Önálló csapatorientált munkavégzés
  • Felelősségteljes, szakmai kihívást nyújtó változatos, érdekes feladatok
  • Fiatalos légkör, modern munkakörnyezet
  • Cafeteria juttatás a próbaidő után

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Gödöllő, Salgótarján, Sárvár

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető