Bérbeadási Ügyintéző / Rental Agent

  • Cég neve

    CAPITALCAR Autóház Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szereted az autókat és megelégedéssel tölt el, ha az ügyfél megdicsér a szolgáltatásod után? Szeretnél részt venni Amerika legnagyobb autókölcsönzőjének magyarországi növekedésében és ezzel egy globális hálózathoz csatlakozni? Ehhez még angolul is tudsz? Akkor a Bérbeadási Ügyintéző munkakör neked szól!

A munkakör célja ügyfeleink kiszolgálása az Enterprise Rent a Car sztenderdek alapján, a gépkocsik átadása és visszavétele az ügyfelektől.

Elvárások

* Középfokú végzettség
* Angol nyelv társalgási szintű ismerete
* B kategóriás vezetői engedély
* Jó kommunikációs készség
* Proaktív szemlélet és kiváló problémamegoldó képesség
* Határozott szeméyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent

* Szállodai recepción vagy vendéglátásban szerzett tapasztalat
* Adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat (Microsoft Excel, Word)
* Automata váltós autók vezetésének ismerete

Amit kínálunk

* Versenyképes jövedelem
* Bónuszok
* Nemzetközi cégnél változatos munkavégzés
* Előrelépési lehetőség
* Azonnali munkakezdés
* Fiatalos és remek csapat
* Csapatépítő rendezvények

Munkavégzés helye: Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Enterprise a világ legnagyobb autókölcsönző hálózata, több mint 90 országban elérhetőek a mobilitási megoldásaink. Magyarországi franchise leányvállalat 2017-től van jelen a piacon, és azóta is dinamikusan fejlődik.

Ha a fentiek alapján szívesen csatlakoznál csapatunkba a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolva  küldd el a fényképes önéletrajzodat. Minden jelentkező visszahívásra kerül!