BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft. logo

Bemutató kőműves

  • Cég neve

    BAUMIT Épitőanyaggyártó és Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2510 Dorog, Baumit út 1.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Baumit termékek gyakorlati bemutatása különböző célszerszámok használatával
  • Kivitelezési tapasztalatok átadása
  • Az építkezési helyszíneken való szakmai segítségnyújtás kivitelezőknek és felhasználóknak
  • Kapcsolattartás a kivitelezői vevőkörrel
  • Reklamáció kezelés

Elvárások

  • Rendelkezik építőipari szakirányú végzettséggel és szakmai tapasztalattal
  • Felületképző és szerkezeti segédanyagok kivitelezésében szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képességgel
  • Önállóan, felelősségteljesen végzi a munkáját
  • Kiegyensúlyozott, megbízható és pontos
  • Budapest és vonzáskörzetének ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Előnyt jelent

Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.

Amit kínálunk

  • A munkavégzéshez színvonalas vállalati környezetet
  • Versenyképes jövedelmet
  • Béren kívüli juttatási csomagot
  • Szolgálati gépjárművet
  • Kommunikációs eszközöket (telefon)
  • Fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Baumit Kft. – amely osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata – 1990-es alapítása óta mára a hazai építőipar vezető cégei közé tartozik. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi.

A "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.