Bemérő

  • Cég neve

    ALKALOIDA Vegyészeti Gyár Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4440 Tiszavasvári, Kabay János utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Bemérőként az alábbi feladataid lesznek:
  • a bemérési folyamatokhoz szükséges anyagok, berendezések előkészítése és a szolgáltatások ellenőrzése;
  • a bemérési utasításban és a gyártási lapon meghatározott műveletek elvégzése;
  • a bemérési folyamat zavartalanságának biztosítása;
  • a tisztítási műveletek előírás szerinti elvégzése;
  • a berendezések előírásszerű működésének ellenőrzése;
  • a működtetett berendezések, eszközök, területek tisztántartása;
  • az általános szakmai szabályok és munkaterülethez kapcsolódó egyéb szabályok (GMP, biztonságtechnikai, higiéniai, környezetvédelmi, stb.) betartása
  • a bemérés során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása.

Elvárások

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
  • középfokú végzettség - preferáltan vegyész technikus, vagy gépész/gépésztechnikus végzettség;
  • MS Office szoftvercsomag ismerete;
  • szabálykövető, precíz munkavégzésre alkalmas személyiség;
  • társosztályokkal való együttműködési hajlandóság.

Amit kínálunk

Amiről mi gondoskodunk:
  • multinacionális környezet;
  • hosszútávú munkalehetőség;
  • fejlődési lehetőség, külső és belső továbbképzések, támogató munkahelyi légkör;
  • versenyképes juttatási csomag (bónusz, cafeteria, lojalitás program, utazási költségtérítés).
  • a munkakör egyműszakos munkarendben tölthető be.

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt. a SUN Pharmaceuticals Industrial Ltd. nemzetközi gyógyszervállalat tagjaként elsődlegesen gyógyszerhatóanyagok, intermedierek, kész gyógyszerek gyártásával és értékesítésével, valamint termék minősítéssel és felszabadítással foglalkozik. Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt. 1927-es alapításától kezdődően, jelenleg is a gyógyszergyártás meghatározó szereplője mind hazai, mind nemzetközi szinten.
Cégünk az elhivatott, szakmailag felkészült munkatársak aktív tevékenységével, a gyógyulás lehetőségét biztosítja az emberek számára.

Amennyiben szeretnél jelentkezni a pozícióra, küldd el nekünk önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.