Belső kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    KITE Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Nádudvar

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Marketing és Kommunikációs Főosztályunk új csapattagját keresi

Belső kommunikációs referens

munkakör betöltésére a Nádudvaron található Központunkba.

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • fix havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (Szép kártya és Egészségbiztosítás),
  • mobiltelefon, laptop,
  • egy év munkaviszonyt követően home office lehetőség,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
  • az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.

Leendő kollégánk feladatai:

  • a cég belső kommunikációjának támogatása
  • belső kommunikációs felületek menedzselése – intranet oldal szerkesztése, belső tájékoztatók megírása, hírlevelek, hirdetőtáblák tartalmának összeállítása
  • videós tartalmak előállításában való aktív közreműködés
  • belső kommunikációs kampányok koordinálása
  • vállalati márkamenedzsment, munkáltatói márkaépítés támogatása
  • CSR projektekben való részvétel
  • együttműködés a társterületekkel és külső szolgáltatókkal, ügynökségekkel

Számunkra az ideális jelölt:

  • befejezett felsőfokú végzettséggel rendelkezik (kommunikáció, PR vagy marketing)
  • rendelkezik legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalattal,
  • munkáját képes önállóan és projektszemlélettel végezni,
  • rugalmas és proaktiv,
  • megbízható és pontos,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • jó kommunikációs és jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
  • A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk: