Belső értékesítő (faépítészet termékcsoport támogató)

  • Cég neve

    JAF HOLZ UNGARN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • részletes tájékoztatás és aktív kapcsolattartás kereskedelmi partnereinkkel telefonon és e-mailben
  • személyesen betérő kis- és nagykereskedelmi érdeklődők/vásárlók magas színvonalú kiszolgálása
  • szakmai segítségnyújtás a képviselt faépítészet (épületfa, OSB, lambéria, terasz, szárazépítészet, fatartók) termékcsoportban
  • árajánlatok készítése, megrendelések nyomon követése, esetleges reklamációk kezelése, rendelés utánkövetés, számlázás
  • készletgazdálkodás és raktárprogram felépítésben való részvétel
  • vállalatirányítási rendszer folyamatos naprakészen tartása
  • aktív kapcsolattartás a társosztályokkal
  • egyéb értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum középfokú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett értékesítési tapasztalat, piacismeret
  • magas szintű kommunikációs, szervező és problémamegoldó készség
  • ügyfélközpontú, megoldásorientált gondolkodás
  • erős műszaki látásmód, térben való gondolkodás képessége
  • kreativitás, talpraesettség, csapatszellem
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Outlook, Word, Excel)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • faipari/építőipari felsőfokú végzettség
  • német és/vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag
  • havi prémium elszámolás
  • cafeteria és gyümölcsnap
  • munkába járás költségtámogatása (30 Ft/km) vagy 100%-os bérlettámogatás
  • dolgozói vásárlói kedvezmény az általunk forgalmazott termékválasztékból
  • kiszámítható munkaidő: H-P 7:30-16:30
  • személyre szabott betanulási program, online és személyes szakmai képzések
  • modern, biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munka és karrier lehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
  • barátságos, támogató közösség, emberközpontú vezetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A JAF cégcsoport Közép-Európa vezető faanyag kereskedelmi nagyvállalata.17 országban, több mint 20 000 féle folyamatosan bővülő termékpalettával a piac meghatározó szereplőjévé növekedtünk.  A hazai kínálatban kizárólag kiváló minőségű, neves gyártóktól származó fa és faalapú termékekkel vagyunk jelen országszerte. Célunk, hogy kollégáink személyében professzionális szakmai támogatást nyújtsunk partnereink felé. Várjuk jelentkezését!

Önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el pályázatát!