Belső értékesítési menedzser

  • Cég neve

    GRABOPLAST Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9023 Győr, Fehérvári út 16/b.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Szeretnél részese lenni egy most formálódó, új és dinamikus belső értékesítési csapatnak?

Olyan agilis, precíz és eredményorientált belső értékesítési munkatársakat keresünk, akiknek az alábbi mondatok a szívükből jönnek:
  • „Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.”
  • „Nem létezik probléma, csak megoldásra váró feladat.”
  • „Amit ma megtehetsz, ne halaszd holnapra!”

Legfontosabb feladataid

  • A beérkező vevői megrendelések A-tól Z-ig történő lemenedzselése.
  • Számítunk rád különböző akciók kiajánlásában, vevői reklamációk és a vevői kintlévőségek kezelésében.
  • Te fogod kézben tartani a megrendeléseket, figyeled a megrendelt termékek gyártási ütemezését, nyomon követed a raktárra adásukat és a kiszállításra való előkészítésüket.
  • A te feladatod lesz, hogy észrevedd, ha valami nem stimmel, vagy nem halad a megfelelő tempóval. Ilyenkor azonnal cselekedned is kell, hogy tudjuk tartani a határidőket.
  • Munkád során szoros kapcsolatot kell tartanod az értékesítési csapatunkkal, a fuvarszervezőkkel és időnként a raktárban dolgozókkal is.
  • Jó, ha ismered és dolgoztál már az SAP SD moduljában, de az sem baj, ha nem, kulcsfelhasználóinktól gyorsan elsajátíthatod a rendszer használatát.

Téged keresünk, ha

  • van legalább középfokú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettséged
  • nem okoz gondot, hogy angolul telefonálj, levelezz és ügyeket intézz,
  • szívesen kommunikálsz és lételemed, hogy minden pontosan és precízen el legyen intézve,
  • magabiztosan kezeled a MS Office programokat (Word, Excel, Outlook)
  • ha az angol mellett még egy másik nyelven (német, francia, orosz, spanyol, olasz) is meg tudod ugyanezeket tenni, akkor tényleg Te vagy a mi emberünk!

Mit adunk mi Neked cserébe?

  • rugalmas munkaidőt, esetenkénti home-office-t
  • versenyképes alapbért, havi 30eFt SZÉP kártya juttatást, laptopot, mobiltelefont
  • egy olyan, közel 120 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú vállalatnál dolgozhatsz, amely képes a megújulásra
  • részese lehetsz annak a csapatnak, amely megvalósítja azt a stratégiát, melynek során a Graboplast egy ismert és elismert nemzetközi nagyvállalattá fejlődik.

Hol van helyileg az iroda?
Irodánkat Győrben, a Fehérvári út 16/b. szám alatt találod. A 9, 9A, 7, 17, 17B és a 19, 19A jelzésű buszokkal, a buszmegállótól két perc sétával juthatsz ide. Ha bicajjal vagy kocsival jössz, a gyárépület melletti parkolónkban parkolhatsz, ahonnan 5-6 perc alatt éred el az irodaházat.