Pesti Magyar Színház - Ifjúsági- és Családi Színház logo

Belső ellenőr

  • Cég neve

    Pesti Magyar Színház - Ifjúsági- és Családi Színház

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Hevesi Sándor tér

  • Fizetés

    Bruttó 350e - 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • 4 órás részmunkaidős munkakör
  • részvétel a belső ellenőrzés tervezési, nyilvántartási és beszámolási kötelezettségek teljesítésében,
  • a Színházi folyamatok átfogó ellenőrzése,
  • a vizsgálatok tapasztalatainak objektív összefoglalása,
  • javaslattétel az azonosított kockázatok, feltárt hiányosságok megszüntetésére, a Társaság belső kontrollrendszerének fejlesztésére
  • a jelentések egyeztetése az érintett szakterületi vezetőkkel,
  • a jelentésekben megfogalmazott javaslatok megvalósításának nyomon követése,
  • támogatás nyújtása tanácsadás, illetve, egyéb projekt jellegű feladatok során.

Elvárások

  • 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • az ellenőrzési módszertanok és az IIA sztenderdek ismerete
  • magas szintű elemző és szintetizáló képesség, rendszerszemlélet, igényesség, precizitás, rugalmasság
  • hatékony kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt,
  • határozott, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • iskolai végzettség: egyetem vagy főiskola (gazdasági, jogi)
  • erős felhasználói szintű informatikai ismeretek (kiemelten Word, Excel)
  • Minisztériumi KÁT engedély

Előnyt jelent

  • költségvetést érintő jogszabályok ismerete,
  • költségvetési szervnél belső ellenőrként szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

Magyar tulajdonban lévő, több éve stabilan és sikeresen működő intézmény, kiemelt bérezés, határozatlan idejű munkaszerződés, munkába járási támogatás, cafeteria juttatás, szaktudás fejlesztési lehetőség, könnyen megközelíthető, Budapest VII. kerületi munkavégzési hely, laptop és mobiltelefon használat

A "jelentkezem" gombra kattintás után, csatolja fényképes szakmai önéletrajzát és a végzettségeket igazoló dokumentumok másolatát, valamint 3 hónapnál nemr égebbi erkölcsi bizonyítványt.