Belső ellenőr

  • Cég neve

    MTVA

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bojtár utca 41.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • az informatikai folyamatok, illetve az azokat kiszolgáló szervezeti egységek ellenőrzése
  • az ellenőrzések lefolytatásához szükséges információk összegyűjtése, értékelése és nyilvántartása
  • működésfejlesztési javaslatok megfogalmazása (területi vezetővel együttesen)
  • az ellenőrzési cselekmények (pl. helyszíni szemlék, interjúk, adatbekérések) dokumentálása
  • részvétel a kockázatelemzési, kockázatértékelési folyamatokban.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • megbízhatóság, pontosság, nagyfokú önállóság, problémamegoldás
  • rendszerszintű gondolkodás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • informatikai területen vagy hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • folyamatmenedzsment, folyamatelemzés, minőségbiztosítás terén szerzett munkatapasztalat
  • jó fogalmazási és kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil munkáltatói háttér és modern munkakörnyezet
  • szakmai kihívások, változatos feladatok
  • önállóságot, fejlődést, tanulást támogató vállalati kultúra
  • a próbaidő letelte után 1-2 nap otthoni munkavégzésre való lehetőség
  • a munka és a magánélet egyensúlyának támogatása – „Családbarát munkahely” tanúsítvánnyal rendelkező vállalat
  • béren kívüli juttatások, dolgozói kedvezmények
  • céges parkoló, kerékpártároló, zuhanyzó, All You Can Move.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

#határozatlan idejű jogviszony #megfelelő bérezés #stabil munkáltatói háttér #családbarát munkahely

A "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz megküldésével.