Belső ellenőr

  • Cég neve

    Bonafarm Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1123 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Független, tárgyilagos, bizonyosságot adó ellenőrzések végrehajtása a belső ellenőrzésiterv alapján a vezető auditor támogatása mellett
  • Részvétel a Belső Ellenőrzési Igazgató által eseti jelleggel adott ellenőrzési feladatokelvégzésében
  • A vizsgált folyamatokkal kapcsolatban megállapítások, értékelések készítése, javaslattétel a folyamatok javítása, továbbfejlesztése érdekében
  • A kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása, javaslatok megfogalmazása azok megszüntetése, kiküszöbölése érdekében
  • A megállapításokhoz kapcsolódó intézkedések végrehajtásának nyomon követése
  • Részvétel a beszámolók készítésében a Bonafarm Zrt. vezérigazgatójának és a Felügyelő Bizottságnak a végrehajtott ellenőrzések tapasztalatairól és az ellenőrzések alapján megtett intézkedésekről

Elvárások

  • Rendelkezz felsőfokú gazdasági végzettséggel
  • Minimum 2 éves kontrollingban vagy belső ellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és a problémamegoldó képesség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Elemző, folyamatokat átlátó képesség
  • Nagyfokú precizitás

Amit kínálunk

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

A Bonafarm Csoport a közép-európai régió egyik meghatározó élelmiszergazdasági szereplője. Kiemelkedő és stabil piaci helyzetünk a fogyasztói igényekhez való rugalmas alkalmazkodás képessége, az adatvezérelt stratégiai tervezés, a folyamatos fejlesztések és a legmodernebb technológiák alkalmazása mellett a magasan képzett kollégáink tudására, hozzáállására és hűségére épül.
Vertikális felépítésű cégcsoportunkban növénytermesztéssel, takarmánygyártással, állattenyésztéssel, valamint hús- és tejfeldolgozással is foglalkozunk, tevékenységünk pedig minden pontján ellenőrzött és nyomon követhető. Egészséges, finom termékeinket olyan meghatározó, Magyarországon vezető szerepet betöltő, és külföldön is ismert márkanevek alatt értékesítjük fogyasztók milliói számára világszerte, mint a PICK, a HERZ, a VALDOR vagy a Mizo. Már a környező országokban is saját cégképviselettel rendelkezünk, annak érdekében, hogy termékeink piaci értékesítésének lehetőségeit tovább erősítsük.

Céginformáció

Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Bonafarm Zrt.  csapatához.