Belső auditor

  • Cég neve

    Groupama Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Szenvedélyünk a biztosítás, és nem félünk új utakat keresni. Célunk, hogy FAIR alapon a legjobb szolgáltatást és terméket nyújtsuk ügyfeleink számára. Ezért nem véletlen, hogy a Groupama az egyik leggyorsabban növekvő vállalat a magyar biztosítási piacon. Arra törekszünk, hogy érezd, mindig számíthatsz ránk! Adunk a véleményedre, értékelünk Téged és a munkád. Nyitottak vagyunk az ötleteidre, megkérdezünk és meghallgatunk. Beilleszkedésed önkéntes Groupamás kollégáink segítik, akikre bátran támaszkodhatsz a kezdeti időszakban. Nálunk jó kezekben vagy!

A szellemiség, amelyben hiszünk:

  • Együtt fejlődünk, egymás tudására építünk. Tanulunk tapasztalatainkból és hibáinkból. A tudás csak akkor értékes, ha hozzáférhetővé tesszük mások számára.
  • Bízunk csapatunkban, a közös munka hatékony erejében, mely évről évre jobb eredményt hoz, és folyamatosan előre visz.
  • Inspirálónak érezzük, ha együtt vagyunk, hiszünk a személyes találkozásokban, de az esetleges távolság áthidalása sem okoz gondot a megfelelő eredmény eléréshez.
  • Támogatjuk az ötleteidet. Nem vagy egyedül a feladataiddal; egy segítőkész és nyitott csapat tagja lehetsz, amely támogat.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • Éves audit terv szerinti, valamint ad-hoc vizsgálatok elvégzése a belső audit sztenderdek, szabályzatok, továbbá jogszabályi megfelelőségek alapján, a felmerülő kockázatok figyelembevételével.
  • A belső audit munka során beazonosított eltérések részletes feltárása, folyamatok mintavételen alapuló ellenőrzése, valamint megoldási javaslatok készítése.
  • Audit jelentések önálló szövegezése, megoldási javaslatok, felelősök és határidők megjelölésével.
  • Audit javaslatok teljesítésének nyomon követése, kapcsolattartás az auditált funkciókkal.
  • Belső működésfejlesztésekben közreműködés.

Várunk Téged, ha...

  • belső audit területen szereztél tapasztalatot,
  • közgazdász végzettséggel rendelkezel,
  • magabiztosan használod az angol nyelvet szóban és írásban egyaránt,
  • felhasználói szintű IT ismeretekkel rendelkezel,
  • tudod mit jelent az, hogy együttműködés és hiszel is benne,
  • stratégiai gondolkodás jellemez,
  • a jó priorizálási képesség egyik erősséged,
  • nem ijedsz meg, ha egy problémával találod szembe magad,
  • mindig lehet Rád számítani,
  • közeli hozzátartozód nem dolgozik a Groupama Biztosítónál.

Előny lehet a jelentkezésed során, ha…

  • pénzügyi matematikus végzettséggel rendelkezel,
  • szereztél könyvvizsgálói tapasztalatot,
  • dolgoztál már Big 4-nál.

Miért csatlakozz hozzánk? Mert…

  • mi hiszünk abban, hogy a Groupama nem csak munkahely, hanem egy közösség, egy családias, fiatal, jókedvű csapatban töltheted mindennapjaid,
  • nálunk lehetőséged van szakmai tudásod fejlesztésére, karriered építésére,
  • nálunk hasznos és megbecsült munkát végezhetsz,
  • figyelünk a mentális és fizikai egészséged megtartására (egészségprogramok, támogatások, előadások, rendszeres gyümölcsnap),
  • a Városliget melletti irodánk könnyen megközelíthető: előttünk áll meg az 1-es villamos, de ha bicajjal vagy motorral jössz, használhatod a fedett tárolónkat, a távolsági közlekedést pedig 100%-ban finanszírozzuk.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvvizsgáló, Belsőellenőr