Belföldi gépjárművezető

  • Cég neve

    ''CATONE'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Vasút utca 9.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budaörsi telephelyű, 25 éve stabilan működő, folyamatosan bővülő, nemzetközi és belföldi közúti árufuvarozással, raktározással foglalkozó cég keres gépjárművezetőket hűtős szerelvényekre belföldi fuvarfeladatra budaörsi indulással és érkezéssel.

Elvárások

  • belföldi és/vagy nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • hűtős gyakorlat
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • C, E kategóriás jogosítvány
  • gépjárművezetői kártya GKI igazolvány
  • gépjárművezetői kártya digitális tachográfhoz
  • pályaalkalmassági bizonyítvány
  • egészségügyi alkalmasság élelmiszerszállításra
  • erkölcsi bizonyítván

Amit kínálunk

  • hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • kiemelkedő bérezés, pontos kifizetés
  • komfortos és biztonságos munkakörülmények
  • segítőkész, profi irányítók
  • változatos munka

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz küldésével.