Belföldi fuvarszervező

  • Cég neve

    Trans-Pack Logisztika Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A terítő-és gyűjtőfuvarozáshoz kapcsolódó napi feladatok megszervezése a vállalt határidőben és minőségben költséghatékonyan (túralisták, járatok összeállítása), illetve kapcsolattartás a Megbízókkal, Címzettekkel, társosztályokkal telefonon és e-mailben. Saját gépjárművezetőink koordinálása.

Elvárások

Fuvarszervezés területén szerzett min. 2-3 év tapasztalat (ideálisan belföldi gyűjtő fuvarozásban),
min. középfokú végzettség
Egyműszakos munkarend vállalása, hétfőtől péntekig 1 fix műszak, munkavégzés helye: Szigetszentmiklós Bevásárló u.1.
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Excel, Word, internet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő stabil cégnél, cégünk a COVID alatt is nőtt
Hozzáértő, tapasztalt kollégákat, akik segítenek a szakmai betanulásban és a továbbiakban is
versenyképes fizetést, bejelentett munkahelyet
szabad hétvégéket
bejárás támogatás
minőségi munkaeszközöket (Laptop, céges telefon magánhasználatra is)

Céginformáció

A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő sikeres és stabil logisztikai vállalkozás. Fő tevékenységünk a belföldi gyűjtő- és direktszállítmányozás, házhozszállítás, valamint raktárlogisztika. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően Szigetszentmiklósi depónkba keresünk kiemelt bérezéssel FUVARSZERVEZŐ kollégát.