Belföldi fuvarszervező

  • Cég neve

    LOGO TREK Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• fuvarszervezési feladatok
• ügyfelekkel való kapcsolattartás
• fuvarokmányok ellenőrzése, feldolgozása

Elvárások

Nem szükséges más, mint egy érettségi, saját gépkocsi, számítógép felhasználói szintű ismerete. A mobiltelefont, laptopot/számítógépet mi biztosítjuk. A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen, hogy megbízható és önálló légy, valamint jó problémamegoldó készséggel rendelkezz.

Előnyt jelent

Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

Ha szereted a kihívásokat, vezetőink és csapatunk segítségével nálunk új szakmát tanulhatsz, ami hosszútávú egzisztenciát biztosít neked és családodnak.
Ha céltudatos, agilis vagy, előléptetés várhat rád, ami versenyképes jövedelemmel, egyéb kedvező juttatásokkal, utazási/lakhatási támogatással párosul, a betanulási időszakban is.
Ha pályakezdő vagy, akkor is számítunk rád, hiszen számos vezetőnk is így kezdte!

Pályázatokat a 'Jelentkezem' gombon keresztül várjuk „ Belföldi fuvarszervező” jeligével.