Belföldi fuvarszervező/diszpécser

  • Cég neve

    Szentkirályi Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Szentkirályi Magyarország Kft. hazánk egyik piacvezető ásványvíz és üdítőipari vállalata. Soroksári irodánk, logisztikai csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: BELFÖLDI DISZPÉCSER/FUVARSZERVEZŐ

Főbb feladatok, munkák

  • A leadott rendelések a megadott napra történő túrába szervezése, a szállítási költségek figyelembevételével.
  • A szállítói túrákkal, ki- és beszállítással kapcsolatos adminisztráció pontos elvégzése.
  • A kiszállítással kapcsolatos visszajelzések a belső és külső partnerek részére.
  • Kapcsolattartás a szerződött alvállalkozókkal.
  • A kiadott fuvarfeladatok napi nyomonkövetése, a felmerülő problémák kezelése.
  • Vevői reklamációk kezelése.
  • Riportok elkészítése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete és használata (kiemelt excel ismeret),
  • SAP ismeret,
  • Vevőorientált hozzáállás, jó problémamegoldási készség,
  • Jó kommunikációs készség, pontosság, precizitás.
  • Részmunkaidő vállalása

Amit kínálunk

  • Támogató csapat, érdekes feladatok
  • Teljeskörű élet- betegség -és baleset biztosítás
  • Versenyképes bérezés és évenkénti bérfejlesztés
  • Éves szinten bruttó 350 000 Ft cafetéria, iskolakezdési támogatás
  • Céges rendezvények és vállalati programokban (karitatív, sport) való részvétel lehetősége
  • Kedvezményes vállalati termék vásárlási lehetőség

Egyéb információ

Munkavégzési hely: Soroksár

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező