Belföldi értékesítési és disztribúciós menedzser

  • Cég neve

    Kallos Cosmetics Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 164.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat által gyártott termékek belföldi értékesítésének menedzselése, kapcsolattartás a viszonteladóinkkal
  • A cég által forgalmazott nemzetközi márkák értékesítésének támogatása, forgalmának növelése a hazai piacon
  • A 11 Kallos fodrászkellék üzletünkre értékesítési tervek, közép- és hosszútávú stratégiák kialakítása
  • Az üzletekben promóciók tervezése, nyomon követése és értékelése
  • Nagykereskedő partnerekkel való kapcsolattartás, szerződések lebonyolítása, promóciós együttműködések fejlesztése
  • Magyarországi piackutatás, a kereskedőktől és egyéb csatornákon keresztül történő helyi piac- és termékinformációk gyűjtése, rendszerezése, feldolgozása
  • Rendszeres értékesítési jelentések, összefoglalók, kimutatások készítése
  • Részvétel a belföldi értékesítési költségtervek elkészítésében, a hazai marketing és kommunikációs tevékenységek tervezésében
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • A kozmetikai piacon szerzett releváns, minimum 5 éves értékesítési tapasztalat
  • Eredményorientált, proaktív hozzáállás, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Jó elemző, döntéselőkészítő képesség

Előnyt jelent

Professzionális hajápolási termékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vég vagyunk, hosszú távú együttműködésre keresünk új kollégát

Céginformáció

  • Nemzetközi piacon is sikeres, dinamikusan fejlődő magyar kozmetikai márka.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal várjuk jelentkezésed