Bejövő számlák könyveléséért felelős munkatárs

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Hajdú-Bihar vármegyei, folyamatosan és dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére Bejövő számlák könyveléséért felelős munkatársat keresünk az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok, munkák:

Bejövő számlák rögzítése az AP alkönyvtárba, valamint belföldi tranzakciók kereszt ellenőrzése;

Bejövő számlák és alkönyvek egyeztetése;

Költségjelentések ellenőrzése és visszatérítések kezdeményezése;

A szállítói fizetési folyamat feldolgozása és támogatása;

Kapcsolattartás hitelezőkkel;

Vállalatközi bejövő számlák feldolgozása;

Belső és külső auditok támogatása;

A vállalati szabályzat minden szempontjának és követelményének való megfelelés;

Szoros együttműködés a területekkel pl. Beszerzés, ellátási lánc, raktár és vám);

A bejövő számlák folyamatának folyamatos fejlesztése;

Áruátvételi problémák kezelése és nyomon követése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú felsőfokú végzettség, számvitel, pénzügy menedzsment vagy közgazdasági szakon;

Ismeri a magyar számviteli és adópolitikát;

Office alkalmazások, Excel, PowerPoint, Access ismeretek;

Tárgyalói szintű angol nyelvtudás;

Minimum 3 éves tapasztalat hasonló területen.

Előny:

SAP FICO tudás és szakértelem.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés és juttatási csomag;

Szakmai fejlődési lehetőség;

Modern munkakörnyezet;

Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőségek.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Könyvelés