Bejövő áru és minőségellenőr

  • Cég neve

    Tuttnauer Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 43.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Headset
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Orvostechnikai eszközök gyártásában globális vezető, nemzetközi cég, újonnan induló magyarországi telephelyére keres a Tuttnauer Kft. lendületesen fejlődő csapatába tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi pozícióra

Főbb feladatok, munkák

  • bejövő áruk minőségi ellenőrzéséért (műszaki rajzok és ellenőrzési utasítások alapján) és átvételi feladatok ellátásáért való felelősség
  • első minta ellenőrzések (FAI) elvégzése
  • az áruátvétel során feltárt nemmegfelelőségek dokumentálása
  • a kiállított nemmegfelelőségi jegyzőkönyvek továbbítása a QA mérnökök részére
  • reklamációból visszaérkező alkatrészek újra ellenőrzése
  • az ellenőrzési folyamatban szereplő dokumentáció (első minta dokumentációk, reklamációs dokumentációk, reklamációs jegyzőkönyv, szállítólevelek, jegyzőkönyvek) kezelése
  • mérőeszközök állag megóvásáért és karbantartásáért való felelősség
  • javaslattétel új eszközök beszerzésére
  • mérőeszköz nyilvántartást és kalibrálási folyamat támogatása
  • munkafolyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
  • műszaki dokumentáció ellenőrzésében való aktív részvétel
  • emelőgépek és eszközök kezelése, amennyiben rendelkezik megfelelő jogosítvánnyal
  • rendszeres leltárakban, éves továbbképzési programokban való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú műszaki végzettség vagy érettségi
  • mérőeszközök és mérési módszertanok ismeret
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • műszaki rajz olvasási képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • vállalatirányítási rendszerek (SAP; MS Dynamics; Priority; stb.) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • 3 év műszaki téren szerzett tapasztalat
  • fém megmunkálási alapismeretek

Amit kínálunk

  • biztos munkalehetőség egy stabil hátterű, nemzetközi vállalatnál
  • újonnan induló cég folyamatainak kialakításában való részvétel
  • versenyképes fizetés
  • modern, új munkakörnyezet
  • összetartó csapat, jó munkahelyi légkör
  • csapatépítők

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségellenőrzés