Beágyazott szoftverfejlesztő gyakornok

  • Cég neve

    GAMMA ZRt.

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Illatos út 11.

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Tech stack

    • C LINUX HTML PHP JAVASCRIPT
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nukleáris mérőműszerek és speciális rendszerek fejlesztésében való részvétel
  • Tesztprogramok fejlesztése
  • Szoftverkomponensek implementálása

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai villamosmérnöki hallgatói jogviszony
  • Minimum heti 16 óra munkavégzés
  • Beágyazott C programozási ismeret

Előnyt jelent

  • Beágyazott Linux környezetben szerzett jártasság
  • Webfejlesztői tapasztalat (HTML, PHP, JavaScript)
  • FPGA és hardver leíró nyelvek ismerete (Verilog/VHDL)
  • Méréstechnikai tapasztalat (oszcilloszkóp használata)
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő, a tanulmányaid zavartalan folytatásáért
  • Szakmai gyakorlat, szakdolgozat és önálló labortéma lehetőségek
  • Vállalati környezetben szerezett szakmai gyakorlat, valós műszaki problémák megoldásával
  • Piacképes tudás megszerzése, fejlesztés valós környezetben
  • Modern, vonzó munkakörnyezet, kifejezetten fiatal csapattagok

Céginformáció

Beágyazott szoftverfejlesztői csapatunk nukleáris mérőműszerek és speciális rendszerek fejlesztésével foglalkozik. Ide keresünk lelkes gyakornokokat, akik munkájukkal hozzájárulnának a biztonságkritikus rendszerekben használt speciális igényű termékek előállításához. A fejlesztési feladatok elvégezhetők szakmai gyakorlat keretein belül, vagy felhasználhatók szakdolgozat, önálló labor feladatként is. A témák továbbvihetők akár több féléven keresztül is.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes önéletrajzát, fizetésigény megjelöléssel!