Battéria vezető

  • Cég neve

    FIORÁCS Kft

  • Munkavégzés helye

    2911 Mocsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az utónevelők irányítása, felügyelete a technológiai utasítás szerint,
  • a selejtezés előkészítése, a leltározásban, fülezésében és szállításában való részvétel, illetve
  • a telepen tárolt takarmánykészlet kezeléséről, minőségének megóvásáról való gondoskodás,
  • a felügyeleted alá tartozó beosztottak napi munkavégzésének irányítása,
  • a nyilvántartások vezetése, határidőre történő elkészítése és továbbítása, valamint
  • az állatorvos által meghatározott állategészségügyi és járványvédelmi előírások betartása és betartatása,
  • heti malac kiszállítások koordinálása, szervezése és irányítása,
  • a felügyelete alá tartozó egységek technológiai paramétereinek napi szintű felügyelete,
  • napi szintű adminisztratív feladatok elvégzése és riportolása a felettes felé.

Elvárások

  • Rendelkezel minimum középfokú szakirányú végzettséggel,
  • van már tapasztalatod nagyüzemi sertéstelepen,
  • magas az együttműködő képességed és magabiztos fellépés jellemez,
  • képes vagy önálló döntéshozásra,
  • felhasználói szinten használod a MS Office programokat,
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és gépjárművel,
  • szeretsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent

•    Ismered az SAP vállalatirányítási rendszert,
•    agrármérnök végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk

  • Integrált működésünknek köszönhetően rendkívül színes karrierlehetőségek várnak rád.
  • Velünk egy stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoportban valósíthatod meg karriercéljaid.
  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Mit nyújtunk?
  • Komoly szakmai kihívások, és értékteremtő feladatok
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Egészségbiztosításunkkal ingyenes magánorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat

Céginformáció

Vállalat: Fiorács Kft.
Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is! Ha szeretnél friss és egészséges élelmiszer előállítás élményében, annak bármely fázisában részt venni, valódi és kóstolható értéket teremteni, ezáltal tanulni és fejlődni, akkor nálunk a helyed. Csatlakozz a Fiorács Kft. csapatához.