Bartender

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Dózsa György út 144.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 450e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Eventrend Grouphoz tartozó DIAGEO székházban üzemelő bár csapatába keressük BARTENDER kollégánkat!
KIVÁLÓ LEHETŐSÉG ANNAK, AKI KIFEJEZETTEN HÉTKÖZNAPI MUNKAVÉGZÉST KERES A VENDÉGLÁTÁSBAN!

Itt találsz minket: Budapest, Dózsa György út 144, 1134

A bár nyitvatartási ideje: hétfő: 08:00-20:00, kedd, szerda, csütörtök: 8:00 - 22:00, péntek: 08:00-21:00

Feladataid lesznek:
  • a vendégek tájékoztatása, termékek ismertetése, ajánlása
  • a vendégek rendeléseinek felvétele, italok, koktélok, kávék elkészítése, aktív kommunikáció
  • pénztárgép kezelése
  • a munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • napi adminisztrációs (HACCP) feladatok

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás
  • tapasztalat pultban, koktélok és italok készítésében
  • pontos, precíz munkavégzés
  • igényesség önmagadra és a munkádra
  • vevőorientált szemlélet
  • csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • kiváló megközelíthetőség tömegközlekedéssel
  • csodálatos, modern munkakörnyezetet
  • világos és szép városi kilátással rendelkező bárban dolgozhatsz
  • kihívásokban gazdag, változatos munkakört
  • fiatal, dinamikus csapatot
  • 4 vagy 5 napos munkahetet: hétfő-péntek között, napi 8-12 órás munkavégzés délutáni-esti műszakban (havi 180 óra)
  • 8 órás bejelentést, átutalt fizetést
  • 400.000 Forintos nettó alapbért + teljesítményalapú jutalékot
  • előre tervezhető beosztást (hétvégék és ünnepnapok szabadok, illetve december 24-től január elejéig fixen szabad)
  • fizetett szabadságot (a törvényben meghatározott mértékben)
  • napi étkezést, kávét és ásványvizet
  • munkaruházatot
  • továbbképzéseken való díjmentes részvételt
  • előrelépési lehetőséget Magyarország vezető vendéglátó cégcsoportjában
  • az irodaház földszintjén található fitnesz terem és jógastúdió korlátlan használatát
  • 70%-os kedvezményt cégcsoportunk éttermeibe és kávézóiba

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Az Eventrend Group 30 éve működik a magyar vendéglátásban, üzemeltetésben és rendezvényszervezésben. Partneri programunk korlátlan fejlődési és továbblépési lehetőséget kínálnak munkatársai számára. A Tehetségakadémiánkon munkatársaink korszerű és azonnal hasznosítható tudásra tehetnek szert. Vezetői kultúránk a támogatásra és elismerésre épül, emberközpontú szemléletünk áthatja a mindennapjainkat. Akik hosszútávon velünk tartanak, azokkal mi is messzemenően lojálisak vagyunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el fényképes önéletrajzát!