Bartender

  • Cég neve

    JZ Entertainment Kft.

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Dohány utca 22-24.

  • Fizetés

    Nettó 450e - 550e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • koktélkészítés
  • pre-mixek készítése, citrus facsarás, szirupok készítése
  • munkaterület tisztán tartása
  • mindennapi működéshez szükséges feladatok elvégzése

Elvárások

Gyere hozzánk, ha:

  • Ha van tapasztalatod, de még nagyobb tudásszomjad
  • Folyékonyan beszélsz angolul (legalább B2-es szinten)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervező készséggel rendelkezel
  • Lelkes, motivált, fejlődni vágyó személyiség vagy
  • Tudod mitől lesz jó a Negroni
  • A klasszikus koktélok hallatán a Hanky Panky és a Sazerac is eszedbe jut

A pozíció májusi hónaptól tölthető be!

Előnyt jelent

  • Ha van külföldi tapasztalatod
  • Nem okoz gondot vezetett kóstolót tartani
  • Nem félsz versenyen sem megmutatni a tudásod
  • Tisztában vagy az aktuális koktél trendekkel és hogy merre halad a szakma

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Személyzeti kedvezmények szolgáltatásainkra
  • Csapatépítők
  • Munkahelyi konzultációk
  • Tréningek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Neverland 2018-ban nyitotta meg kapuit, ami egy új koncepciójú szórakoztató központ a belváros szívében. Célunk a magas minőségű szórakozás és kiemelkedő gasztronómiai élmények megteremtése. Folyamatosan bővítéseket és fejlesztéseket hajtunk végre. 2024-ben nyitjuk meg a csúcskategóriájú konyhai gépekkel felszerelt pizzériánkat és új bárunkat is, így bartender csapatunkat is bővítjük. Célunk között van, hogy pár éven belül Budapest legnagyobb és legjobb beltéri szórakoztató központjává váljunk. A Neverlandet a JZ Entertainment Kft. üzemelteti.

Fényképes önéletrajzzal