Báros

  • Cég neve

    Jamie Oliver’s Diner

  • Munkavégzés helye

    1072 Budapest, Dob utca 16.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Báros munkakörben fő feladatod az italok, koktélok pontos, precíz, gyors elkészítése – mindezt mosolyogva, vidáman, szívből, mintha maga Jamie lenne jelen elvihatottságával. Légy büszke a nap végén, hogy felejthetetlen, nagyszerű élményt biztosítottál vendégeinknek. Ez egy csapatmunka, a siker közös, ezt jól tudjuk, ennek fényében díjazzuk és elismerjük a munkád.

Elvárások

Téged keresünk:

  • ha érdekel a vendéglátás. Nem baj, ha nincs tapasztalatod, mert mindenre megtanítunk.
  • ha úgy érzed megismernéd a koktélok világát (építés, keverés, shake-elés, free pouring).
  • ha szereted a pörgést, nem ijedsz meg a stressz helyzetektől és tudsz önállóan dolgozni.
  • ha nyitott és elhivatott vagy a gasztronómiára, emelett folyamatos fejlődésre szeretnél szert tenni.
  • ha őszinte, megbízható, ugyanakkor vidám és nyitott személyiséged van.
  • ha fontos, hogy profin végezd a munkád és közben jól is érezd magad.

Teljes vagy részmunkaidőben is elérhető a pozíció.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás és bartending tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

Amire tőlünk biztosan számíthatsz:

  • igazságos, munkád minőségével arányosan magas fizetés
  • elhivatott szakmai tulajdonos és csapat
  • kiegyenlített óraszám télen és nyáron
  • rugalmas beosztás
  • versenyképes, bejelentett kereset és prémium
  • fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • biztos háttér
  • egy cégcsoportban fogsz dolgozni, amelynek több, mint 10 étterme van Budapesten, így kipróbálhatod magad máshol is
  • fejlődési lehetőség magasabb pozícióba
  • folyamatos szakmai tréningek
  • támogatjuk a sportot, így szuper kedvezményesen biztosítunk fitness-wellness bérletet
  • 30% kedvezmény minden éttermünkben próbaidőszak után

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Fontos számodra a jó társaság, szívesen lennél egy fantasztikus csapat tagja, amely Jamie Olivér világhírű vendégszeretetét közvetíti? Esetleg kipróbáltad már magad valamelyik gyorsétteremi láncnál éttermi munkatársként és szívesen lépnél szintet? Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, és nem riadsz vissza az önálló feladatok elvégzésétől sem? Egy megbízható munkahelyre vágysz, ahol hosszútávra tudsz tervezni?
Imádod a minőségi italokat, megtanulnál koktélt mixelni?

Ha a válaszod többnyire igen, akkor nálunk a helyed! Jelentkezz Jamie Olivér bisztró jellegű éttermébe, a „Diner”-be, a pezsgő hangulatú Gozsdu Udvarba, ahol az egyedileg összeállított étlap Jamie klasszikus amerikai ételeit kínálja, őszinte, barátságos és kiváló szervízzel.

A “Jelentkezem” gombra való kattintás után kérlek csatold magyar és / vagy angol nyelvű önéletrajzod.