Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Pultos

  • Cég neve

    Dísz tér Gasztronómia Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1014 Budapest, Dísz tér

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Miután Spíler Béla visszatért a müncheni Oktoberfestről, egyfolytában csak arra az életteli és vibráló légkörre tudott gondolni. Az a zene lüktetett füleiben éjjel-nappal. A tánc, a nevetés és a baráti beszélgetések jutottak eszébe, valamint a lederhosenben és dirndlben koccintó emberek, a literes söröskorsókat cipelő csinos pincérlányok, meg persze a bratwurst és a pretzel. Nem sokat habozott és belevágott legújabb projektjébe, a Spíler Biergartenbe!

Csatlakozz pultosként egy vagány, egész évben nyitva tartó sörkert csapatához, légy Te is Spíler!

Pultosként fő feladatod, hogy a beérkező italrendeléseket elkészítsd és a bárt rendben tartsd.

Elvárások

A Spíler Biergarten csapatába Téged keresünk, ha:

  • még nincs tapasztalatod, az sem baj, mert mindenre megtanítunk;
  • nem ijedsz meg a pörgéstől és a nagy forgalomtól;
  • proaktívan meglátod a rád váró feladatokat;
  • készen állsz, hogy egy csapat tagjaként együtt nyújtsunk felejthetetlen gasztronómiai élményt vendégeinknek.

Előnyt jelent

Hab a tortán, ha van:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod;
  • angol nyelvtudásod.

Amit kínálunk

  • Modern munkakörnyezet és felszerelés
  • Minőségi alapanyagok,
  • Cégcsoport által biztosított stabil szakmai háttér
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség szakmai tréningekkel
  • Sporttámogatás AYCM kártyával
  • Belső ajánlási program
  • Dolgozói kedvezményes fogyasztás a cégcsoport egységeiben
  • Rugalmas és kiszámítható beosztás, versenyképes fizetés
  • Személyzeti étkezés
  • Fiatalos, dinamikus, elhivatott csapat

A "jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold magyar vagy angol nyelvű önéletrajzod!