Barista

  • Cég neve

    MANGIA E BEVI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Szent István tér 12.

  • Fizetés

    Nettó 2 500 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főállású Baristát/bárpultost keresünk biztos háttérrel rendelkező Olasz éttermünkbe.
Hosszútávú munkalehetőség Budapest belvárosában, a Szent István Bazilika mellett.

Feladatok:

Kiszolgálás kinyomtatott, pincérek által beküldött megrendelések útján.
Kávék-teák, limonádék, koktélok készítése, minőségi borok kitöltése pohárba, sörcsapolás, bar feltöltése, tisztán tartása, takarítása, stb.

Elvárások

Legalább 3-4 év releváns tapasztalat barista pozícióban, valamint 2 év folyamatos munkaviszony ugyanazon a munkahelyen.
Az étterem nagy befogadóképességű, ehhez mérten fontos csúcsidőben a teherbírás.

Előnyt jelent

Előny, de egyáltalán nem feltétel: Olasz nyelv ismerete

Amit kínálunk

Hosszútávú, bejelentett munkaviszony
Fizetett szabadság
Egész éves foglalkoztatás
Munkabeosztás: 9:00 - 23:30 között
180-200 munkaóra / hónap
8-10-12 munkaóra / nap
Nettó 2.500 Ft órabér (+ borravaló)
Munkaruha
Fizetett ebédszünet (személyzeti étkezést nem biztosítunk)

Céginformáció

12 éve stabil háttérrel rendelkező cég, hosszútávú munkalehetőség.
Covid-19 alatt is nyitva tartott az étterem.

Fényképes Önéletrajz