Barista

  • Cég neve

    Golden Investment Company Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 328e - 350e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A világ különböző kávéinak elkészítése, egyedi eljárásokkal.
  • Vendégek magasszintű, kedves kiszolgálása, hiszen fontos, hogy jó élménnyel gazdagodjanak.
  • Péksütemények elkészítése, süteményeink felszeletelése, szervírozása.
  • Napi nyitáshoz, záráshoz kapcsolódó teljeskörű feladatok elvégzése.
  • Pontos kasszakezelés, felelősségteljes pénzkezelés.
  • Folyamatos rend és tisztaság fenntartása.
  • Nem baj, ha nincs tapasztalatod, mi megtanítunk mindenre!

Elvárások

  • Vendégek magas színvonalú kiszolgálása.
  • Pozitív, mosolygós, barátságos attitűd.
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés.
  • Precíz, igényes és felelősségteljes munkához való hozzáállás.
  • Találékonyság, rugalmasság, kreativitás.
  • Jó állóképesség, terhelhetőség és stressztűrés.
  • Csapatunkban van a helyed ha szeretsz emberekkel dolgozni és kiemelkedő teherbíró képességgel rendelkezel!

Előnyt jelent

  • Ami nálunk előny ha már dolgoztál vendéglátásban, de ha nem, se baj. Megtanítunk mindenre.

Amit kínálunk

  • Csatlakozz hozzánk mert mi hosszútávra tervezünk veled és jogtiszta együttműködést biztosítunk.
  • mert folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk,
  • mert mi felfigyelünk a tehetségre és előre lépési lehetőségre is számíthatsz
  • MAGAS FIZETÉS, TÖBBFÉLE JUTTATÁSSAL, HIDD EL JÓ JÁRSZ HA HOZZÁNK CSATLAKOZOL!

Munkahelyi extrák

  • Kávézó

Céginformáció

Baristákat keresünk Cafe Frei franchisehoz tartozó üzleteinkbe! - V. Kerület - VI. kerület - VII. kerület - VIII. kerület - IX. kerület - XI. kerület - XIII. kerület - XXI. kerület - XXII. kerület

Kérjük jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal kerület megjelölésével küld el részünkre.