Bárd Bisztró Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Barista / Felszolgáló

  • Cég neve

    Bárd Bisztró Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Tóth Kálmán utca 27.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • kávékülönlegességek elkészítése (egyedi receptúra alapján)
  • a kávézáshoz és az ételekhez szükséges eszközök és gépek üzemben tartása, takarítása
  • szendvicsek és péksütemények előkészítése, sütése
  • udvarias és barátságos felszolgálás
  • a vendéglátó egységre vonatkozó előírásoknak megfelelő rendezettség és higiénia fenntartása

Elvárások

  • vendéglátásban szerzett legalább 1 év tapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • pontos, precíz, magabiztos munkavégzés
  • rugalmas munkaidőhöz való hozzáállás
  • jó megjelenés, magabiztos fellépés
  • vendégközpontúság

Előnyt jelent

referencia küldése és bartender tapasztalat

Amit kínálunk

  • jogtisztán bejelentett munkaviszony, teljes munkaidős (heti 40 óra)
  • saját kávé különlegességeinkhez barista képzés
  • kezdő fizetési bérsáv nettó 300 000 - 350 000 forint
  • borravaló + szervizdíj
  • kiszámítható munkaidő (H, K, SZ, CS - 06:00-tól 21:00-ig; P - 06:00-tól 23:00-ig; SZ - 08:00-tól 23:00-ig; V - 07:00-től 15:00-ig)
  • biztosított a meleg ebéd minden napra
  • díjmentes konditerem használat
  • Flatco kártya, amivel kedvezményeket kaphatsz partnereinknél történő vásárlásodból
  • kedvezményes lakásbérleti lehetőség (Bárd Apartmanház)

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Csatlakozz a NOSH csapatához, ahol különleges kávék és elegáns italok találkoznak egy fiatalos hangulatú IX. kerületi találkozóhelyen. Olyan Barista / Felszolgálót keresünk, aki energiával és szenvedéllyel van tele.

Csatlakozz hozzánk, és élj meg egy olyan munkakörnyezetet, ahol a kreativitás és az egyediség előtérben áll. Részese lehetsz a speciális Barista képzéseinknek, hogy tovább fejlődhess a kávékészítés művészetében, és alkothatsz saját, különleges italokat, amellyel elkápráztathatod vendégeinket.

Ha szeretnél olyan helyen dolgozni, ahol az igényes kávézás és a minőségi vendégközpontú szolgáltatás a fókuszban van, és lehetőséged nyílik saját kreatív ötletek megvalósítására, akkor várjuk jelentkezésedet!

Ha szereted a kávézást, imádod a vendéglátás pezsgő atmoszféráját és szívesen dolgoznál egy inspiráló környezetben, akkor ez a lehetőség Neked szól! Jelentkezz most a jeletkezés gombra kattintva és legyél részese üzletünk sikerének.