Bárfelszolgáló

  • Cég neve

    ARIA HOTEL BUDAPEST

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Hercegprímás utca 5.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Olyan felszolgálót keresünk, aki:
  • megbízható, hatékony, gyors és pontos kiszolgálás mellett képes szoros együttműködésre a csapat többi tagjával
  • kedves, figyelmes, beszél angolul és motiválja a változatos munka

Elvárások

  • Olyan kollégát keresünk, aki:
    • szeret csapatban dolgozni, de önállóan is megállja a helyét
    • esti és hétvégi munkavégzés sem okoz neki problémát
    • lelkes, energikus, proaktív és mindemellett képes pontosan és precízen dolgozni
    • magas kategóriájú étteremben vagy 5*-os szállodában 1-2 év bárfelszolgálói/szállodai tapasztalattal rendelkezik

Amit kínálunk

  • Mi olyanok vagyunk, akik:
    • hosszútávú, egész éves munkalehetőséget, versenyképes fizetést (8 órás bejelentéssel, heti 40 órában) biztosítanak
    • kiemelt szervízdíjban és borravalóban részesítik kollégáikat
    • fizetett szabadságot és betegszabadságot biztosítanak
    • nem budapesti lakosok utazását támogatják anyagilag
    • egyenruhát és annak tisztítását biztosítják
    • műszak alatti két étkezést biztosítanak kollégáiknak (egészséges reggeli és ebéd vagy vacsora)
    • korlátlan kávé- és teafogyasztást elérhetővé teszik a műszakok alatt munkavállalóiknak
    • 40% dolgozói kedvezményt biztosítanak a szállodai szobaárból, F&B egységeikben a fogyasztásból, illetve a Spa szolgáltatásokból (masszázs, kozmetika, manikűr és pedikűr)
    • a szakmai fejlődéshez tréningeket, kóstolókat biztosítanak
    • megbecsülik kollégáikat anyagilag és erkölcsileg
    • folyamatosan fejlődnek, akiknél nincs két egyforma nap
    • gyönyörű, panorámás környezetet biztosítanak a dolgozóknak
    • kiemelkedő csapatszellemben és a munkahelyi légkörben tudnak dolgozni
    • barátságos és dinamikus környezetet biztosítanak
    • csapatépítő rendezvényeket szerveznek a szállodán belül, nyári és karácsonyi party ajándékokkal

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A luxus boutique szálloda, az ARIA HOTEL BUDAPEST - amely a 2017-es évben a vendégvisszajelzések alapján elnyerte a világ legjobb szállodája díjat – dinamikus csapatába munkatársat keres High Note SkyBar felszolgáló pozícióra.

Ha a fentiek alapján úgy érzed, szeretnél csapatunk tagja lenni, kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat.