BAR/PUB Expert (italértékesítő) (HoReCa)

  • Cég neve

    METRO Kereskedelmi Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A CÉG LEÍRÁSA

A német központú METRO csoport egy vezető nemzetközi nagykereskedelmi vállalat, mely célzottan a szállodák, éttermek és vendéglátóegységek (HoReCa), valamint az önálló kereskedők igényeinek kiszolgálására specializálódott. A Társaság 23 országban működik, világszerte több mint 90 ezer főt foglalkoztat.

A METRO 1993-ban elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra. Üzleti koncepciónk, hogy maximálisan támogassuk a professzionális vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vigyék, célunk az, hogy az első számú partnerükké váljunk.

Jelenleg 13 áruházzal állunk nagykereskedőként profi vevőink szolgálatára az ország számos pontján, teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómiai tevékenységeikhez.

A METRO több mint 2000 főt foglalkoztat Magyarországon.

Italértékesítőként a feladataid lesznek:

  • Profi vevőinkkel állsz majd szoros kapcsolatban;
  • Új vásárlókat kutatsz fel, win-win üzleteket alapozol meg;
  • Konzultatív értékesítés profi vevőink részére;
  • HoReCa partnereink lojalitásának, és forgalmának növelése;
  • Egyedi megoldásokat kínálsz az igényeikre reagálva;
  • Folyamatosan figyeled a vevő forgalmát és vásárlási szokásait, és ehhez igazítod a javaslataidat;
  • A vevők speciális igényeire szabott marketingeszközök alkalmazol;
  • Munkád eredményeként ügyfeled lojalitása nő a METRO iránt csakúgy, mint üzleti sikerei;
  • Rendszeres jelentéseket készítesz a szakmai vezető felé;
  • Szorosan együttműködsz a központi és az áruházi kollégákkal egyaránt.

Jól fogod magad érezni nálunk, mert…

  • Mi hosszú távon tervezünk Veled!
  • Kiemelkedő jövedelem- és juttatási csomaggal várunk, amit kitartással, és rátermettséggel 100% fölé is tudsz vinni;
  • Készpénzben kivehető Cafetéria;
  • Dolgozói vásárlási kedvezményt adunk a munkatársainknak;
    • non-food termékekre 10%
    • food termékekre 5%
  • Többet olcsóbban termékeinknek köszönhetően nagyker áron vásárolhatnak kollégáink;
  • A munka utáni bevásárlás nem gond, csak ugorj be az áruházba és élvezd a dolgozói kezdemények nyújtotta lehetőségeket!
  • Vállalati baleset- és életbiztosítás;
  • Partner kedvezmények pl. egyes bankoknál;
  • A munkavégzéshez minden eszközt biztosítunk (autó, telefon, tablet);
  • Szakmai tudásod és tapasztalatod multinacionális munkakörnyezetben fejlesztheted!
  • Kereskedelmi specifikus képzési lehetőségeket biztosítunk számodra, melyekkel egy belső karrier utat építhetsz ki magadnak;
  • Dinamikus, teljesítményorientált és összetartó csapat tagja lehetsz!

Te vagy az ideális jelölt, ha…

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Van már tapasztalatod bor és szeszes italok értékesítésében;
  • A spirit kategória mestere vagy;
  • Felhasználói szinten kezeled a Microsoft Office (Excel, Word, Outlook) irodai programjait;
  • Talpraesett vagy és meggyőzően kommunikálsz;
  • Partnerként tekintesz az ügyfelekre, vevőkre;
  • Cél- és eredményorientált szemlélet jellemez;
  • Kiegyensúlyozott teljesítményt vagy képes nyújtani;
  • Nem okoz számodra problémát a heti 2-3 alkalommal késő délutáni / kora esti munkavégzés;
  • Kész vagy napi szinten vezetni, és ehhez „B” kategóriás jogosítvánnyal, megfelelő gépjárművezetői tapasztalattal rendelkezel.

Munkavégzés helye: Budapest (rugalmas)

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.