Bár back / Barback

  • Cég neve

    BIGOSZ KFT.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Vörösmarty tér

  • Fizetés

    Nettó 294e - 375e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Biztosítja a bárban a termékek feltöltését, a tisztaságot és rendezettséget. Segíti a pultosok munkáját annak érdekében, hogy a vendégek gyors és barátságos kiszolgálásban részesülhessenek.

Feladatok:

  • A bárpult rendben és tisztán tartása
  • Italok, jég és poharak megfelelő tárolása és előkészítése felszolgáláshoz
  • Gyümölcsök előkészítése és alap keverékek elkészítése előírásoknak megfelelően - Előkészített termékek megfelelő feliratozása, címkézése, fagyasztása, tárolása
  • Nyitási és zárási feladatok elvégzése - bárpult felkészítése, takarítása, poharak mosogatása, padló és szőnyegek tisztítása stb.
  • A vendégelégedettség biztosítása; segítség a felszolgálásban, terítésben, tisztán tartásban, szemét és koszos edények eltávolítása, vendégek igényeinek időben történő kielégítése
  • Együttműködés a többi részleggel, különösen pultosok, felszolgálók, konyhai személyzet

Elvárások

  • vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • jó fizikum, állóképesség, terhelhetőség
  • angol nyelvismeret
  • nyitott, vidám, pozitív személyiség
  • csapatmunkában való aktív részvétel
  • igényes, ápolt megjelenés és az öltözködési előírás betartása
  • alapvető higiéniai és bizonsági előírások betartása

Ez a leírás a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen feladatok felsorolását tartalmazza; nem tér ki az egyéb, a pozícióval összefüggésben felmerülő további feladatokra. / This job description reflects the position's essential functions; it does not emcompass all of the tasks that may be assigned.

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • 25 év alatti életkor esetében a fiataloknak járó adókedvezmény értelmében:
    nettó 330-375 e Ft fizetési lehetőség
  • nemzetközi légkör
  • professzionális csapat
  • egyedülálló munkakörnyezet
  • - napi 2x meleg étkezés

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Hard Rock a világ egyik legismertebb márkája, amely 20.000 főt foglalkoztat közel 200 helyszínen, 6 kontinensen. A Hard Rock nem csak egy munkahely, hanem egy életérzés, amelynek most Te is részese lehetsz. Ez a hely rendhagyó, itt valóban számít az, hogy jó legyél abban amit csinálsz.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.