Bankfióki gyakornok

  • Cég neve

    EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Jász-Nagykun-Szolnok megye

  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

- Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása
- Értékesítő kollégák mindennapos munkavégzésének támogatása
- Kapcsolattartás az ügyfelekekkel
- Napi dokumentumok ellenőrzése, irattározása
- Levelek kezelése, postázása
- Szerződések és az ehhez kapcsolódó dokumentumok előkészítése és kezelése
- Fiók mindennapi működésének támogatása
- Háttérfeladatok ellátása

Elvárások

- Preferáltan egy, de legalább fél éves gyakorlatot keresel
- Heti minimum 20 órát tudsz nálunk dolgozni
- Nappali tagozatos aktív/25 év alatti passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
- Szívesen dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
- Precíz munkavégzés jellemez

Amit kínálunk

- Nagyvállalati környezetben szerezhetsz valódi szakmai tapasztalatot
- Segítünk otthon érezni magad a bankszektorban és a pénzügyekben
- A szakmai gyakorlat leigazolása és szakdolgozat megírása nálunk minden gyakornoknak adott lehetőség
- Összetartó, támogató szupercsapat tagja lehetsz Itt nem áll meg a szakmai gyakorlat végeztével karriered, hosszú távon számítunk Rád

Céginformáció

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával.

Friss önéletrajz feltöltése mellett a "jelentkezés" gombra kattintva.