Bankett szakács

  • Cég neve

    Eventrend Project Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Olof Palme sétány

  • Fizetés

    Nettó 2 400 - 2 800 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Az Eventrend Grouphoz tartozó, romantikus hangulatú, turisták által kedvelt éttermünkbe a Városliget Café-ba keressük BANKETT SZAKÁCS kollégánkat.

Miben számítunk rád?
  • rendezvények hideg, meleg ételeinek készítése, tálalása
  • kalkulációk betartása
  • esetenként látvány ételek készítése
  • munkaterületei rendben és tisztán tartása
  • munkaterület takarítása
  • konyhafőnökkel való folyamatos egyeztetés a termelésről, árukészletről

Elvárások

Te vagy az emberünk, ha:
  • van szakirányú végzettséged
  • rendelkezel rendezvény területen szerzett tapasztalattal
  • pörgős és terhelhető vagy
  • nem bánod, ha rugalmas a munkaidő beosztásod
  • megbízható vagy, tudsz önállóan dolgozni
  • igényes vagy magadra és a környezetedre, ápolt a megjelenésed
  • van B kategóriás jogosítványod (előny!)

Várunk a csapatunkba, ha:
  • szereted a kihívásokat, nyitott vagy az új dolgokra, feladatokra és vannak terveid a jövőre nézve
  • precízen és pontosan dolgozol nagy nyomás alatt is
  • szereted a pörgős munkát, érdeklődsz a vendéglátás iránt
  • hosszútávú munkalehetőséget keresel

Amit kínálunk

  • egész éves, bejelentett munkaviszony
  • órabér nettó 2400-2800 Ft között, képességtől és teljesítménytől függően
  • stabil céges háttér
  • maximálisan elkötelezett, lelkes és összetartó csapat
  • képzési, szakmai és előrelépési lehetőségek
  • 70% céges kedvezmény az Eventrend Group egységeibe
  • munkaruha, személyzeti étkezés

Céginformáció

Különleges hangulatú munkahelyet keresel?
  • a Városliget Café & Restaurant Budapest legromantikusabb rendezvényhelyszíne, csodás kilátással a Városligeti tóra és a Vajdahunyad várra
  • nálunk izgalmas, változatos munkakörökben, gyönyörű munkahelyi környezetben teljesedhetsz ki
  • támogatjuk szakmai fejlődésed és hosszútávon számítunk rád!