Bálázó munkatárs

  • Cég neve

    Easyget Textile Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest, Besence utca 2.

  • Fizetés

    Bruttó 430e - 490e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Bálázógép kezelése (áruval megtöltése, bála elkészítése, bála pántolása);
  • Üzemen belüli anyagmozgatás;
  • Raktári rend fenntartása.

Elvárások

  • Jó állóképesség;
  • Pontos munkavégzés;
  • Jó monotóniatűrés;
  • Azonnali kezdés;
  • MEGBÍZHATÓSÁG!

Előnyt jelent

  • Fizikai munkában szerzett tapasztalat;
  • Hasonló munkakörben 1-3 éves szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos munka;
  • Kiszámítható, egy műszakos, fix munkaidő beosztás (H-P: 7:10-16:00);
  • Állandó szabad hétvége;
  • Munka Törvénykönyve szerinti foglalkoztatás;
  • 8 órás bejelentett főállású munkaviszony;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Rendezett munkakörülmények;
  • alap bér bruttó 430.000 Ft, teljesítménybónusz (100%-os teljesítmény elérése esetén) bruttó 60.000 Ft.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

Magyar tulajdonú használtruha nagykereskedésünk használtruha importjával, feldolgozásával és értékesítésével foglalkozik. Egy műszakos, állandó nappali munkarendbe, 8 órás bejelentett teljes munkaidős szerződéssel, Budapest XVIII. kerületbe keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.