Back office munkatárs

  • Cég neve

    KLASSIS-Z Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Hold utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

ügyvezető, back office vezető munkájának előkészítése, segítése
biztosítási ajánlatok feldolgozása, nyilvántartása, ellenőrzése
adatrögzítés
statisztikák készítése
külső- és belső partnerekkel való kapcsolattartás
rendezvények előkészítése, szervezése
egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

jó kommunikációs készség, pozitív beállítottság, magas empátiás készség, kollegalitás, önálló- és csapatmunkára való hajlam, kiváló probléma megoldó képesség, jó megjelenés, pontosság, megbízhatóság, sokoldalúság, jó terhelhetőség

Előnyt jelent

MS Office erős felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel az excel használatára
BROKKA ismeret
biztosítási- és pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

megfelelő és stabil bérezés

Céginformáció

Több mint 20 éves pénzügyi tapasztalattal rendelkező piacvezető cég back office csapatának bővítéséhez asszisztensi munkakörbe keresi új csapattagját.

Fényképes önéletrajzát konkrét bruttó fizetési igény megjelöléssel várjuk.