Back office munkatárs

  • Cég neve

    Hitelpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1022 Budapest, Alvinci út 16.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • banki bejövő, kimenő utalások rögzítése, feldolgozása
  • számlázás
  • folyósítások rögzítése
  • hitelnyilvántartó rendszerek kezelése
  • banki- és egyéb külső rendszerek adat karbantartása
  • adat rögzítés, karbantartás, adat egyeztetések
  • elszámolások készítése
  • riportok, kimutatások készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • egyéb Back office-hoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • pénzügyi végzettség
  • Kulcs-Soft programok felhasználó szintű ismerete
  • nin. 3 év hitelintézetnél töltött idő
  • vállalati hitelezési folyamatok ismerete
  • önálló, konstruktív munkavégzés, szakmai igényesség
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • komplex gondolkodásmód, átlátó-képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség
  • hatékony részvétel csapatmunkában

Előnyt jelent

  • pénzügyi-számviteli, közgazdasági, közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Credinfo program ismerete
  • azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Fix fizetés, bejelentett munkaviszonnyal
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Kellemes, barátságos munkaköri feltételek
  • Hosszú távú perspektíva, szakmai fejlődési lehetőség

Céginformáció

A Hitelpont Pénzügyi Szolgáltató Zrt. az elmúlt 15 év kisvállalati hitelezése során nem csak pénzügyi sikerei, de szakmai tapasztalata alapján is kiemelkedett a KKV finanszírozásra specializálódott pénzügyi vállalkozások közül. Csapatunkban barátságos légkör, magasszintű szakmaiság és dinamikus csapatszellem uralkodik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat nettó fizetési igény megjelölésével!