Back office munkatárs

  • Cég neve

    ANPEK Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1186 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Az értékesítés adminisztratív támogatása
  • Rendelések felvétele, továbbítása, visszaigazolása, nyomon követése
  • Vevői megkeresések és kérések kezelése az értékesítő kollégával együttműködve
  • Vevőkkel való írásbeli és telefonos kommunikáció
  • Elektronikus és papíralapú dokumentum és adatbázis kezelés, rendszerezés
  • Horvát kollégák és a vevők közötti koordinációs feladatok ellátása
  • Kintlévőségek nyomon követése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás kommunikációs szinten (szóban és írásban egyaránt)
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS office programok felhasználó szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Vevőorientált, nyitott, rugalmas személyiség
  • Jó csapatjátékos, de ugyanakkor önállóan tudja végezni a feladatait

Előnyt jelent

B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikusan fejlődő vállalat
  • Lendületes, támogató csapat
  • Családias légkör
  • Változatos feladatkör
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

ANPEK d.o.o. horvát családi tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő vállalkozás, amely élelmiszer- és takarmányipari alap- és adalékanyagokat forgalmaz. Emellett cégünk sütőipari permixek és magkeverékek gyártásával is foglalkozik.
Több mint 25 éve alakultunk,  több mint 35 országban folytatunk kereskedelmi tevékenységet.
A magyar piacon 2021 óta működik irodánk.

A "jelentkezem" gombra kattintva küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát és egy rövid motivációs levelet.