MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt. logo

B2C Ügyfélszolgálati junior adatelemző

  • Cég neve

    MOHU MOL Hulladékgazdálkodási Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • MICROSOFT OFFICE POWERPOINT
  • Módszertan és szoftverek

    • Microsoft office
    • Excel
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Támogatni a teljesítmény menedzsment rendszer kidolgozását, és aktívan közreműködni annak működtetésében.

  • Részt venni a projektekben, és támogatni azokat elemzésekkel, kalkulációkkal, valamint közreműködni a projekt előterjesztések elkészítésében.
  • Támogatni a folyamatok felmérését és optimalizálását. Elemzésekkel hozzájárulni az optimális működés kidolgozásához.
  • Riportok összesítésével és elemzésével támogatni a szerződésmenedzsment folyamatokat.
  • Intézni a tevékenységhez kapcsolódó rendszeres vagy ad-hoc riportálási folyamatokat.
  • Ötleteiddel és közreműködéseddel támogatni a hosszútávú stratégia kialakítását és implementációját.
  • Hatástanulmányokat és visszaméréseket készíteni az egyes projektek hatásairól a vezetőid kérései mentén.
  • Változatos feladatokban támogatni az Ügyfél Támogatás szervezet működését.

Elvárások

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel, vagy éppen folyamatban vannak a tanulmányaid,
  • 0-2 év szakmai tapasztalattal rendelkezel, elemzői, projekt tapasztalat előnyt jelent,
  • nem okoz gondol az angol nyelv legalább alapszintű (A2) használata írásban és szóban,
  • rugalmasság, analitikus képesség, pontosság, struktúrált gondolkodás jellemez,
  • a Microsoft Office alkalmazásokat (Excel, Powerpoint) részletesen ismered, ügyfélszolgálati rendszerek és szoftverek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Érdekes, komplex feladat, ahol valóban értéket teremthetsz
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Inspiráló munkakörnyezet

Céginformáció

Szeretnél részt venni a Magyarországi Hulladékgazdálkodás átalakításában?

Szeretnél olyan szervezetet építeni aminek alapjait közösen rakjuk le és munkánk sikerét vevőink elégedettsége jelzi vissza?

Szeretnél egy olyan csapat tagja lenni ahol Rád és a tudásodra értékként tekintenek?

Akkor itt a helyed jelentkezz …. :)

A MOHU Zrt. az alábbi pozícióba keres új munkatársat: B2C Ügyfélszolgálati Junior Adatelemző  budapesti székhellyel.

A kolléga Junior Adatelemzőként segíti a vezetők és csoportvezetők munkáját a közszolgáltatási ügyfélszolgálati tevékenység transzparens működésének megvalósításában, folyamatos monitorozásában és az egyes projektek hatásának felmérésében és előkészítésében.