B2B Telefonos értékesítési munkatárs

  • Cég neve

    Digital Web Studio Kft

  • Munkavégzés helye

    1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 700e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Új céges ügyfelek megkeresése telefonon megadott lista alapján
  • Meglévő ügyfelek segítése bejövő hívások folyamán
  • A Digital Web Studio Kft szolgáltatásainak bemutatása
  • Új ismeretek és készségek elsajátítása
  • Képzéseken való részvétel

Elvárások

  • Microsoft Office csomagok felhasználó szintű ismerete
  • Számítógép magabiztos használata
  • Állj készen arra, hogy csapatban dolgozz
  • Légy kezdeményező
  • Tudj tárgyalni és légy kommunikatív

Előnyt jelent

  • B2B értékesítésben és/vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felkészítünk a munkára, folyamatosan képezünk
  • Aktív, dinamikus munkakörnyezetet
  • Nettó 250 000 Ft alapbértől akár 700 000 Ft+ nettó bér
  • Magas havi bónusz az értékesítések után
  • Ha jól teljesít a csapat, fizetjük az ebédet
  • Mentorálás és oktatás biztosított
  • Kiszámítható munkaidő: mi Hétfőtől Péntekig dolgozunk 8:00-16:00 között (ebben 1 óra szünetet is biztosítunk)
  • Szabad hétvége
  • Csapatépítés és kapcsolatfelvételi lehetőség azon országok kollégáival, ahol üzleti tevékenységet folytatunk
  • Szórakoztató munka egy fiatalos, lendületes csapatban, ahol kimagasló bérre van lehetőséged!

Céginformáció

Legyél Te is a sikeres Digital Web Studio Kft csapatának tagja!
Állást keresel?
Kreatív, ambiciózus és magabiztos vagy? Olyan munkát szeretnél végezni, ami boldoggá tesz és amiben sikeres lehetsz?
Legyél Te is csapatunk tagja, dolgozz kellemes környezetben, minden szükséges támogatással és  előrelépési lehetőséggel!

Kiemelkedőek vagyunk a kapcsolattartásban, valamint kapcsolatteremtésben a cégek között. Tíz éves tapasztalattal rendelkezünk, ezalatt több ezer vállalatnak könnyítettük meg a fejlődését.

Digital Web Studio most  Magyarországon is végre jelen van és "B2B telefonos értékesítési specialistát" keres. Sikeres üzletmenet, kiaknázatlan területek várnak Rád!

A call center értékesítési részlegére motivált, kommunikatív, csapatjátékos embereket keresünk, akik lelkesedéssel, prezentációs készségükkel hozzájárulnának szolgáltatásaink telefonos értékesítéséhez.

Ha Te egy megfontolt, komoly, szervezett ember vagy, aki eredményorientált és könnyen megtalálod a közös hangot bárkivel, tudsz tárgyalni és a cég szolgáltatásait bemutatni, akkor Te kiváló jelölt erre a pozícióra!

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldd el nekünk magyar nyelvű önéletrajzodat!