B2B Sales Representative / Hunter

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

    - Tata, Komárom-Esztergom megye, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád-Csanád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy m

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Értékesítői vénád van?
Érdekel a logisztika, esetleg van is már benne tapasztalatod?

Megbízónkhoz keresünk hunter típusú értékesítő munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Szeretsz új ügyfelekkel kapcsolatokat kialakítani
  • Képesnek érzed magad arra, hogy megszervezd a találkozóidat a potenciális partnerekkel
  • Be tudod mutatni gyártó, kereskedő cégeknek a szolgáltatásainkat, tudsz érvelni, miért válasszanak téged, minket
  • Nem ijedsz meg attól, hogy minden nap új embereket kell megismerned

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szimpatikus, ha egy versenyképes alapfizetés mellett a teljesítményeddel egyenesen arányos az anyagi megbecsülésed
  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod
  • Motivál az értékesítéssel járó siker, ugyanakkor nem félsz a kudarctól
  • Logikus a gondolkodásmódod
  • Jó a meggyőzőképességed
  • Alapfokon beszélsz angolul és/vagy németül

Amit kínálunk:

  • Céges autó (magán használatra is)
  • Home office lehetőség
  • Korrekt alapfizetésed mellé havi bónuszt adunk
  • Profi operatív csapattal támogatunk, hogy sikeres légy
  • Nálunk annyit veszel ki, amennyit beletettél, nem többet, nem kevesebbet
  • Nem vagyunk multi, családi légkörben dolgozunk
  • Mindezen felül finom a kávénk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ismeretekkel rendelkezel a logisztika folyamatairól
  • Van tapasztalatod B2B értékesítésben
  • Vannak meglévő céges kapcsolataid

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: országos (heti 4 nap home office lehetőség és 1 nap irodai jelenlét)
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!