• Cég neve

    LAK-ART '98 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest, Elnök utca

  • Fizetés

    Nettó 500e - 699e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Budapesti és Budapest környéki munkahelyre keresünk AWI hegesztőket.Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Bér megállapodás szerint, utazási költségtérítéssel!
Munkarend hétfőtől péntekig, napi 8 órában. Túlórázási lehetőséggel.
Választható: 2 műszakos, 3 műszakos munkarend (a fizetés összege függ a műszakok számától)
Vidékieknek céges lakhatást teljesen díjmentesen biztosítunk, hétvégi hazautazási támogatással.
Próbamunkára / Interjúravaló odautazásban vagy költségtérítésben tudunk segíteni!

Elvárások

-szakirányú végzettség (szakmunkásbizonyítvány)
-lehetőség van csak minősítéssel is jelentkezni

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül is jelentkezhet, de a gyorsabb kiválasztás érdekében kérjük, hogy önéletrajzát vagy rövid bemutatkozó levelét küldje meg részünkre!